Menu Close

Duhovna obnova – prvi razredi

U subotu 1. veljače 2020. naše učenice prvih razreda imale su priliku sudjelovati u duhovnoj obnovi koju je vodio duhovnik Škole vlč. Petar Mlakar uz sudjelovanje mladih iz Udruge Eho. U svom nagovoru vlč. Petar dotaknuo je temu Božje ljubavi i vrijednosti svake osobe. Uslijedila su svjedočanstva života u vjeri članova Udruge Eho, voditelja Marka Matijaševića te Dorje i Karla koja smo zaokružili prekrasnim i potresnim videom o ljubavi Boga Oca koja je prikazana u kratkom filmu „Most“.

U drugom dijelu uslijedilo je klanjanje pred Presvetim u crkvi sv. Vinka, mogućnost ispovijedi i sv. Misa.

U trećem dijelu poslušali smo svjedočanstvo života u predbračnoj čistoći mladog para Karle i Alena.

Sjeme koje je posijano neka Gospodin nastavi zalijevati kako bi u ovim mladim životima naših učenica urodilo obilnim rodom u njihovim životima.

Podijeli s drugima:

Povezane objave