Menu Close

SPORTSKA NATJECANJA

Pod vodstvom prof. Ljubice Borčić naše učenice sudjeluju na natjecanjima koja organizira Školski sportski savez Grada Zagreba. Tako su u Prvenstvu Grda Zagreba u odbojci na prvoj razini natjecanja naše učenice pobijedile u obje odigrane utakmice, 14. i 21. listopada. U prvoj su igrale s Graditeljskom školom i pobijedile 2:0, a u drugoj su igrale sa Školom za modu i dizajn i pobijedile 2:1. Time su se plasirale na drugu razinu natjecanja, a prva utakmica slijedi u subotu 11. studenoga protiv Upravne škole.
U Prvenstvu Grada Zagreba u krosu naša škola je ekipno zauzela 19. mjesto od 39 prijavljenih ekipa, a pojedinačno, od 138 natjecateljica Iva Reska Milinković zauzela je 46. mjesto, Petra Karaman 48., a Barbara Šokić 104. mjesto.
Čestitamo svim našim sportašicama i želimo im još puno natjecanja i dobrih rezultata!

Podijeli s drugima:

Povezane objave