Menu Close

Srebro na državnom natjecanju zborova

Na državnom natjecanju pod nazivom 68. glazbene svečanosti hrvatske mladeži zbor naše gimnazije za visoku ocjenu stručnog povjerenstva od 88 bodova dobio je srebrnu plaketu (zlatnog sjaja). 😇 Čestitamo zboru i njihovoj voditeljici s. Elizabeti Peršić! 🎉🎶

Poslušajte ih… https://www.youtube.com/watch?v=1jWurUMxWL8

Podijeli s drugima:

Povezane objave